HIZLI, GÜVENİLİR, ÇÖZÜM ODAKLI

SERVİS HİZMETLERİ

HIZLI, GÜVENİLİR, 
ÇÖZÜM ODAKLI 
SERVİS HİZMETLERİ

Servis

BakS (Bakırcı Service), müşterilerimize satışını yaptığımız tüm ürünler ile ilgili, ilk kurulum, montaj, demontaj, periyodik bakım, kalibrasyon, onarım, kullanıcı eğitimleri ve orijinal yedek parça desteğini veren satış sonrası hizmetler departmanıdır.

BakS, “Ürün satmanın değil, hizmet ve destek vermenin çok daha değerli olduğuna” inanmaktadır. Bu inançtan yola çıkarak, çözüm ortağı olduğu tüm müşterilerimize yüksek kalite anlayışı ile hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı satış sonrası hizmetlerini vermeyi hedeflemektedir. 

Müşterilerimizin satış sonrası hizmetleri ile ilgili geri bildirimlerini çok önemseyen Bakırcı, garanti ve hizmet güvencesini en üst düzeyde sunma bilinciyle hareket etmektedir.

BakS, en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla, bünyesindeki personelin niteliğini çok önemsemekte ve yatırımlarını bu doğrultuda yapmaya devam etmektedir. 

BakS, 42 teknik personeli ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Mersin, Gaziantep, Trabzon, Lefkoşa ve Bakü’deki servis noktalarından aynı gün içinde hizmet verme kapasitesine sahiptir.

FAALİYET ALANLARI

Montaj

Konusunda uzman ve eğitimli personel tarafından yapılan ‘’Montaj’’ işlemleri.

Eğitim

Ekipmanların, doğru şekilde kullanımı ve çalıştırılması için yapılan ‘’Eğitim’’ programları.

Onarım

Zaman içerisinde oluşan arızalar ile ilgili hızlı, güvenilir, profesyonel ‘’Onarım’’ hizmeti.

Bakım

Ürünlerin uzun süreli, performanslı ve güvenli şekilde çalışması için ‘’Periyodik Bakım’’ hizmeti.

Tesisat

Servisin ihtiyacı olan hava, su, yağ ve egzoz sistemlerinin, ilgili standart ve yönetmeliklere uygun şekilde yapıldığı ‘’Tesisat’’ hizmeti.

Ekspertiz

Onarım gerektiren ekipmanların bilirkişi tarafından incelenmesi, arızalı parçaların tespit edilmesi ve raporlanması için yapılan ‘’Ekspertiz’’ hizmeti.

Kalibrasyon

Resmi kurumlar tarafından belirli periyotlarda yapılması istenen ‘’Ölçüm Doğrulama / Kalibrasyon’’ hizmeti.

Özel Çözümler

Montaj ve kurulumlarda konuya özel hazırlanan, müşterilerimize estetik, hız, ve esneklik sağlayan projeye özgü ‘’Özel Çözümler’’ hizmeti.

Yedek Parça

Onarım ve bakım işlemleri sırasında ihtiyaç duyulan parçaların, üreticinin önerdiği standartta değiştirilmesi için sunulan ‘’Orijinal Yedek Parça’’ hizmeti.

On-Line Destek

İnternet altyapısı olan ekipmanlara uzaktan bağlantı ile verilen çok hızlı ‘’On-Line Destek’’ hizmeti.

İkame Ekipman

Ekipmanların teknik serviste beklediği süre boyunca, müşterilerin işlerinin aksamaması için arızalı cihazlarının yerine gönderilen ‘’İkame Ürün’’ hizmeti.