Akıllı Servis

MİMARİSİ

Akıllı Servis MİMARİSİ

Mimari

YENİLİKÇİ TASARIM VE 

ÖZEL ÇÖZÜMLER…

IWA (Intelligent Workshop Architecture), otomotiv tesisleri için akıllı mimari çözümler, tasarımlar ve uygulamalar üreten bir mimarlık departmanıdır. ‘’Geleceği İnşa Etme’’ vizyonu ile sektörü ileriye taşıyan bir Mimarlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Bakırcı’nın “360º Hizmet” yaklaşımı çerçevesinde sunduğu hizmetlerin en önemlilerinden biri olan Mimarlık, tüm güncel teknikleri ve yaklaşımları göz önüne alarak, çevreci, sürdürülebilir ve verimli mekânsal düzenler oluşturmayı hedefleyip, otomotiv sektörüne hizmet eden tesisleri projelendirmektedir. IWA, otomotiv markalarının standartlarını ve servis ekipmanları alt yapı detaylarını çok iyi bilen bir Mimarlık departmanıdır.

Bu sayede IWA;

markalarının Resmi Mimarlık Ofisi sıfatını taşımakla beraber, birçok distribütör ve bayinin mimari çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. IWA ayrıca tasarlanan projelerin hayata geçirilmesi aşamasında, proje yönetimi ve uygulama danışmanlığı yapmaktadır.

‘’IWA, profesyonel kadrosu, tedarikçileri ve alt yüklenicileriyle otomotiv sektörüne ait tesislerin projelendirilmesinden sonuçlandırılmasına kadar geçen süreçte anahtar teslim çözümler sunar.’’

Resmİ Mİmarlık Ofİsİ Olduğumuz Markalar

FAALİYET ALANLARI

Marka Standartları

IWA, yeni yaratılacak markaların standartlarını hazırlamak ve mevcut markaların standartlarını iyileştirmek konularında çalışmalar yapar.

Konsept Tasarım

IWA, marka özgünlüğünü hedefleyen ve sürdürülebilirlik ilkesiyle gelecekte de güncelliğini koruyacak olan fikirlerin tasarımların, mimari yerleşim projelerinin ve 3D iç-dış mekan görsellerinin hazırlanması konularında faaliyet gösterir.

Proje Çalışmaları

IWA, marka standartları veya konsept tasarımlar doğrultusunda çalışmalar yapmaktadır. Hizmet verilecek proje disiplinleri ve proje kapsamı, müşteri beklentileri doğrultusunda belirlenir.

Proje Yönetimi

IWA, müşteri beklentileri esas alınarak, yatırım öncesi planlama ve inşaat sürecinde; ekspertiz, danışmanlık ve periyodik saha kontrolleri hizmetleri vermektedir.

Prefabrike Servisler

IWA, kalıcı çözümlerin mümkün veya uygun olmadığı durumlarda, müşterinin istediği konumda prefabrike servis çözümleri sunmaktadır.

Mobil Servisler 

IWA, kalıcı ve sabit sistemlerin mümkün olmadığı durumlarda veya acil hizmet gerektiğinde, ihtiyaç duyulan mobil servis çözümleri tasarlayarak uygulamaktadır.

Uygulama Hizmetleri

IWA, profesyonel kadrosu, tedarikçileri ve alt yüklenicileriyle otomotiv sektörüne ait tesislerin projelendirilmesinden sonuçlandırılmasına kadar geçen süreçte anahtar teslim çözümler sunar.