elektrikli ulaşım çağı

e-MobIlItY

elektrikli ulaşım çağı
e-MobIlItY

e-BAKIRCI

Bakırcı'nın 35 yıllık sektör tecrübesinden yola çıkarak; elektrikli araçlar ve e-Mobilite ekosisteminin hayata geçirilmesinde rol almak, bu çerçevede doğal çevre koşullarını korumak ve bu koşulların iyileşmesi için karbon salınımını azaltan çözümlerin yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla, e-BAKIRCI faaliyetine başlamıştır. 

e-BAKIRCI; Türkiye’deki elektrikli araçlara dair altyapının desteklenmesi amacıyla, şarj istasyonu satışı, teknik altyapı desteği ve GES (Güneş Enerji Sistemleri) satışı ile tüm bu sistemlerin kurulum ve teknik eğitim ihtiyaçlarına cevap veren bir hizmet şirketidir.

e-BAKIRCI, elektrikli araç şarj istasyonları konusunda başta Türkiye olmak üzere faaliyet gösterdiği diğer ülkelerde şarj istasyonları Network Operatörü olarak ‘B-CHARGE’ markasıyla hizmet sunmaktadır.

Bakırcı'nın ‘’360° Hizmet’’  yaklaşımından esinlenerek, bütünü görmenin ve sürdürülebilirliğin önemini benimseyen e-BAKIRCI ‘’360° Hizmet’’ konseptini müşterilerine sunmaktadır. Bu yaklaşım sayesinde e-Mobility sektörüne yeni iş modelleri, strateji, süreç danışmanlığı ve anahtar teslim projelerin yanı sıra şarj istasyonları Network Operatörlüğü gibi geniş bir yelpaze ile hizmet vermektedir.

FAALİYET ALANLARI

Ürünler

Elektrikli araçlar için ihtiyaca uygun, şarj ünitesinden çoklu şarj istasyonlarına kadar tüm ürün yelpazesi sunulmaktadır.

Servis

Türkiye genelinde yapılanmış olan servis noktalarından aynı gün içinde hizmet verilmektedir.

Mimari Tasarım & Projelendirme

Şarj istasyonu tesisleri için mimari tasarımlar ve çeşitli uygulamalar üreten Türkiye’deki tek şarj istasyonu operatörüdür.

Network Operatör Yazılımı

e-BAKIRCI markası olarak B-CHARGE Operatör Yazılımı; şarj istasyonlarının kontrolü, ödeme yöntemleri, verimlilik raporları, araç/kişi data oluşturulmasını sağlayan bir veri tabanıdır.

Güneş Enerjisi Sistemleri

e-BAKIRCI olarak Güneş Enerji Sistemleri (GES) konusunda müşterilerin taleplerini karşılamak amacıyla Türkiye'nin önde gelen Güneş Enerji Sistemleri üreticileri ile işbirliği içerisinde olup bu alanda da hizmet vermektedir. 

Eğitim

Bakırcı Akademi işbirliği ile İstanbul'daki merkezimizde, AC ve DC dahil olmak üzere tüm elektrikli taşıtlar için üretilen şarj istasyonları hakkında kapsamlı teknik eğitim hizmeti verilmektedir.

İş Geliştirme

Şarj istasyonları ile ilgili yatırım yapmak isteyen yatırımcı firmalara tüm süreçler ve operasyonlarla ilgili danışmanlık hizmeti verilmektedir.