ÜretİCİ Standartlarında 

SERVİS EKİPMANLARI

ÜretİCİ Standartlarında 
SERVİS EKİPMANLARI

Ekipman

BES (Bakırcı Equipment Supply), otomotiv tesisleri için “Üretici Standardında Onarım Ekipmanları”nı optimum şartlarda kullanıcılarla buluşturan satış ve pazarlama departmanıdır. Ana iş kolu “Ekipman” olan Bakırcı, 1987 yılından bu yana, servis ekipmanları sektörünün en güvenilir firması olmayı başarmıştır.

Bakırcı, ürün seçiminde önceliğini her zaman “kalite ve verimlilik” olarak belirlemiştir.

“Kazanmanın ön koşulu, müşterilerine kazandırmaktır” ilkesini benimseyen Bakırcı, bu ilke doğrultusunda ekipman hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Bakırcı, araç üreticileri tarafından onaylanmış 30’dan fazla distribütörlüğü ile bir otomotiv tesisinin mekanik, kaporta ve boya bölümlerinin, tüm ekipman ihtiyacını tek elden karşılayabilecek durumdadır.

Bakırcı, tedariğini yapmış olduğu ekipmanların sarf malzeme ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Ayrıca Bakırcı, kullanım ömrünü tamamlamış ikinci el ekipmanların, günümüz ihtiyaçlarına cevap vermemesinden dolayı, yeni güncel teknoloji içeren ürünler ile değişim hizmetini de sunmaktadır.

OEM ONAYLI

Araç onarımında otomobil üreticilerinin tercih ettiği
OEM (Original Equipment Manufacturer) onaylı markalar.

Markalarımız

MARKALARIMIZ

SERVİS EKİPMANLARI

Bakırcı, “Üretici Standardı Servis Ekipmanlarını” optimum şartlarda kullanıcılarla buluşturmaktadır. 1987 yılından bu yana, sektörün en güvenilir firması olmayı başaran Bakırcı, servis ekipmanları konusunda “kalite ve verimlilik” ile anılmaktadır.

MEKANİK BÖLÜMÜ

BOYA BÖLÜMÜ

İKİNCİ EL

KAPORTA BÖLÜMÜ

Genel ekipmanlar

SARF MALZEME